Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ražotāji
3411

Baseina aksesuāri

Mēs esam apvienojuši dažādus dārza baseinu aksesuārus un ekstras, lai Jums būtu ērtāk izmantot Jūsu dārza peldbaseinu vai vienkārši to uzlabotu un padarītu daudzpusīgāku. 

Mūsu popolārākie dārza baseinu priekšmeti: 

Mūsu interneta veikalā popolāri ir ūdens sūkņa filti un piepūšamo peldbaseinu gadījumā popolāra izvēle arī ir gaisa sūkņi un gaisa pumpji. Daži piepūšamie peldbaseini ir komplektā ar gaisa sūkni, bet, ja jūsu izvēlētais baseins to nepiedāvā, mēs ļoti iesakām to izvēlēties atsevišķi. Manuālie rokas vai kāju pumpji parasti ir vislētākie, taču ērtākais variants būs elektriskais gaisa pumpis, pat vidēja izmēra piepūšamajiem baseiniem.

Izturīgi baseina pārklāji arī ir mūsu klientu iecienītākais produkts pērkot beldbaseinu. Kvalitatīvs pārsegs pasargās jūsu baseinu, turot klaiņojošus gružus, mājdzīvniekus un bērnus prom no ūdens, kad tas netiek izmantots. Kā bonuss ir tas, ka lielākā daļa baseinu pārklāji ir tumši pelēki vai melni, tāpēc tie arī palīdz uzsildīt ūdeni pirms tā lietošanas.

Lai gan tas nav būtiski mazākiem peldbaseiniem, baseina kāpnes var būt vērtīgs papildinājums lielāka izmēra baseiniem. Kāpnes atvieglos iekāpšanu un izkāpšanu, īpaši bērniem. Tas arī novērš nevajadzīgu spiedienu uz baseina sienām, kāpjot iekšā un ārā.