Intuīcijas kārtis. Inese Dāvidsone.

Intuīcijas kārtis. Inese Dāvidsone.
Publicēts: 11/11/2022 Lasīts: 637 Komentāri: 0

"Intuīcijas kārtis" ©

Atbildes uz visiem jautājumiem 

Inese Dāvidsone, Ph.D.oec.cand., vēdiskā astroloģe, hennas māksliniece. Unikālu intuīcijas karšu autors, kas sniedz atbildes uz visiem dzīves jautājumiem.                                                                     

Kāpēc es izveidoju Intuīcijas kartes

Katra cilvēka dzīvē ir daudz notikumu, lēmumu, iespējamo risinājumu, jautājumu un sarežģījumu. Katrs solis mūs ved jaunā situācijā ar vēl nebijušiem uzdevumiem un iespējām. Mūsu laikmeta problēma ir tā, ka diezgan bieži mēs esam tikai kaut kā notikušā sekas, bet ne cēlonis; tāpēc bieži vien mēs neredzam risinājumu savām problēmām un situācijām, kurām ir tendence atkārtoties.

Mēs vēlamies ticēt, ka mūsu rīcība ir pamatota un lēmumi pareizi, bet dzīve tad atklāj, ka esam pieļāvuši kļūdas un atkal atgriezāmies savu problēmu sākumpunktā. Dažreiz pat varētu šķist, ka dzīve tā vietā, lai iet uz priekšu, rada problēmas un šķēršļus mūsu ceļā, lai mēs nevarētu būt laimīgi un piepildīti.

Es katru dienu konsultēju cilvēkus par vēdisko astroloģiju un, lasot viņu kartes, izgaismoju situācijas un apstākļus, kas mēdz radīt notikumus viņu dzīvē. Tas ļauj katram cilvēkam apzināties smalkas nianses un veikt apzinātas darbības. Apgūstot sevi, cilvēki burtiski iegūst rīkus ikdienas pieredzes un pašas dzīves vadīšanai. Tomēr nav iespējams katru dienu lūgt padomu Vēdu astrologam, un tā tam nevajadzētu būt. Cilvēkiem ir jāuzticas savam iekšējam kodolam, savam iekšējam spēkam vai Dievam. Tas dod iespēju ticēt sev, paļauties uz sevi un nepieļaut kļūdas. Jo, kad cilvēki liek likmes uz sevi, tas nekad neizraisa vilšanos.

Šīs kārtis ir ideāls instruments, kas ļauj atrast atbildes uz visiem dzīves jautājumiem atbilstoši savai patiesajai būtībai. Izvēloties cilvēkam vispiemērotāko risinājumu, nākotne izvēršas pa gludu ceļu un atklāj risinājumus, dodot atslēgu labklājībai, laimei, harmonijai un apziņai visa mūža garumā.

Inese Dāvidsone

Ph.D.oec.cand., Vēdiska astroloģe

Intuīcijas kārtis ir ideāls rīks, kas sniedz atbildes uz visiem jautājumiem. Nakšatras smalkajā dimensijā Mēness izstaro enerģētiskas vibrācijas, kas izpaužas kā dažādas īpašības un potenciāli, kas ietekmē cilvēka darbības, lēmumus un soļus, tādējādi dodot mājienus par risinājumiem. Kad cilvēks uzdod jautājumu, viņa izvēlētā kartīte parāda, kā izvērtīsies iecerētā ideja vai darāmā darbība. Intuīcijas kartītes ir neaizstājams padomdevēja un atklāsmes līdzeklis. Tie palīdz atrast ceļu jūsu pašu nodomos un iedarbināt jūsu intuitīvo uztveri. Intuīcijas kartes ir unikāls rīks, kas paziņo vēstījumu un atbildi jūsu turpmākajai stratēģijai, virzoties uz paredzēto mērķi.

Komplektā ir 27 kārtis, kur katra kārts simbolizē vienu Nakšatru. Ir arī grāmata, kas katrai Nakšatrai sniedz simbola interpretāciju, raksturo tā būtību, atklāj dominējošo dievību un interpretē tās būtību un darbības. Katrai kartei ir arī atsevišķa atbilde uz iepriekš uzdoto jautājumu.

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Intuīcijas kārtis  (valoda LV) Intuīcijas kārtis (valoda LV) 23.44€ 19-000-1
Pieejams pēc 24 h
Intuīcijas kārtis (valoda ENG) Intuīcijas kārtis (valoda ENG) 23.44€ 8640-4-9
Pieejams pēc 24 h
Intuīcijas kārtis (Valoda RU) Intuīcijas kārtis (Valoda RU) 23.44€ 8640-5-6
Pieejams pēc 24 h

Komentāri

Rakstīt komentāru